Android və iOS platformaları üçün “APA Group” mobil tətbiqi yaradılıb
Vahid media əməliyyatlarını inkişaf etdirməyə yönəlmiş media qurumu olan “APA Group” həm Android, həm də iOS platformaları üçün mobil tətbiqini istifadəyə verib.
APA Group” mobil proqramı artıq “Google Play Store” və Apple App Store-dan yükləmək üçün əlçatandır və istifadəçilərə Azərbaycandan, eyni zamanda dünyadan ən son xəbərləri təqdim edir.
"APA Group" mobil tətbiqi istifadəçilərin hər an yeni xəbərlərlə tanış olması üçün ən yaxşı fürsətdir.
APA Group” mobil proqramında Azəri-Press Agentliyi (APA), Lent.az portalı, Ona.az portalı, vesti.az portalının xəbər və məqalələri, Kulis.az ədəbiyyat və mədəniyyət portalı, həmçinin, APA TV-ni rahatlıqla izləmək mümkündür.

Создано мобильное приложение APA Group для платформ Android и iOS
Запущено мобильное приложение для платформ Android и iOS APA Group - медиа-организации, занимающейся развитием единых медиа-операций.
Мобильное приложение «APA Group» уже доступно для скачивания в «Google Play Store» и Apple App Store , оно представляет
пользователям последние новости из Азербайджана и со всего мира.
Мобильное приложение «APA Group» - лучшая возможность для пользователей быть в курсе последних новостей.
В мобильном приложении «APA Group» можно читать новости и статьи на сайтах Агентства Азери-Пресс (АПА), Lent.az, Ona.az, vesti.az, портала новостей культуры и литературы Kulis.az, а также смотреть APA TV.