Android və iOS platformaları üçün “APA Group” mobil tətbiqi yaradılıb
Vahid media əməliyyatlarını inkişaf etdirməyə yönəlmiş media qurumu olan “APA Group” həm Android, həm də iOS platformaları üçün mobil tətbiqini istifadəyə verib.
APA Group” mobil proqramı artıq “Google Play Store” və Apple App Store-dan yükləmək üçün əlçatandır və istifadəçilərə Azərbaycandan, eyni zamanda dünyadan ən son xəbərləri təqdim edir.
"APA Group" mobil tətbiqi istifadəçilərin hər an yeni xəbərlərlə tanış olması üçün ən yaxşı fürsətdir.
APA Group” mobil proqramında Azəri-Press Agentliyi (APA), Lent.az portalı, Ona.az portalı, vesti.az portalının xəbər və məqalələri, Kulis.az ədəbiyyat və mədəniyyət portalı, həmçinin, APA TV-ni rahatlıqla izləmək mümkündür.

APA Group launches mobile app for Android and iOS platforms
Azerbaijan-based APA Group a media organization has launched its mobile application for both Android and iOS platforms.
APA Group mobile application is already available from Google Play Store and Apple App Store is available for download and provides users with the latest news from Azerbaijan, as well as the world.
APA Group mobile application is the best opportunity for users to get acquainted with new news at any time.
Azeri Press Agency (APA), Lent.az portal, Ona.az portal, news and articles of Vesti.az portal, Kulis.az literature and culture portal, as well as APA TV, can be easily watched in the APA Group mobile application.