Prezident APA Media Qrupun əməkdaşlarını təltif edib
Prezident İlham Əliyevin bu gün imzaladığı Sərəncamla təltif olunan media nümayəndələri arasında APA Media Qrupun bir qrup əməkdaşı da yer alıb.
Sərəncama əsasən, APA Media Qrupun baş redaktoru Nurşən Quliyev, APA Jurnalist Məktəbinin təlimçisi İlqar Əlfi və Lent.az-ın redaktoru Azər Hüseynbala “Əməkdar jurnalist” fəxri adına layiq görülüblər.
Eyni zamanda, APA informasiya agentliyinin baş redaktoru Fərid Mirzə, agentliyin redaktoru Məhbubə Qasımbəyli, Lent.az-ın baş redaktoru Hafiz Heydərov və redaktoru Səbinə Əvəzqızı, APA TV-nin direktoru Orxan Məmmədli “Tərəqqi” medalı ilə təltif olunublar.
Vesti.az-ın baş redaktorunun müavini Nigar Sadıqova isə “Azərbaycan Respublikası Prezidentinin fəxri diplomu” ilə təltif edilib.

A group of APA Media Group employees were among the media representatives awarded by the Order signed by President Ilham Aliyev today, APA reports.
According to the Order, APA Media Group Editor-in-Chief Nurshan Guliyev, APA Journalist School instructor Ilgar Alfi, and Lent.az editor Azer Huseynbala were awarded the honorary title of “Honored Journalist”.
At the same time, APA News Agency Editor-in-Chief Farid Mirza, agency editor Mahbuba Gasimbeyli, Lent.az Editor-in-Chief Hafiz Heydarov and editor Sabina Avazgizi, and APA TV Director Orkhan Mammadli were awarded the “Taraggi" (Progress) medal.
Vesti.az Deputy Editor-in-Chief Nigar Sadiqova was awarded the “Honorary Diploma of the President of the Republic of Azerbaijan”.